PERİYODİK BAHÇE BAKIMI

Periyodik bahçe bakımı; bahçelerinizi ve yeşil alanlarınızı, daha sağlıklı ve kaliteli bir şekilde korumak için verilen profesyonel peyzaj hizmetleridir.

Peyzaj düzenlemesiyle estetik görünüm kazandırdığımız bahçe ve yeşil alanlarınızı, ilk günkü hali gibi korumak, bitkilerinize gerekli bakımı yapmak ve yüksek bir verim almak için, periyodik bahçe bakımı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Periyodik bahçe bakımı alanında hem uygulama hizmeti hem de teknik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yeşil alanlarınızın ve bahçelerinizi ihtiyacı olan otomatik sulama, biçme, havalandırma, gübreleme, budama, temizlik, ilaçlama ve besin takviyeleri gibi hizmetlerimizi, düzenli aralıklarla profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda da alanlarında uzman ekibimizle, bir bakım programı hazırlıyor, sizleri bu konuda bilgilendiriyoruz.

Periyodik Bahçe Bakımı Hizmetlerimiz

  • Otomatik Sulama Hizmeti : Bitkilerin hayati ihtiyacı olan sulama hizmetini, yeşil alanlarınıza ve bitki çeşitliliğine uygun şekilde projelendiriyoruz. Uygun otomatik sulama sistemleri belirleyerek, bahçe bakımınızı yapıyoruz.
  • Çim Biçimi : Çimlerin kaliteli ve sağlıklı bir şekilde çıkması için, belirli uzunluğa geldiklerinde, düzenli olarak biçme işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Gübreleme : Bitkilerin sağlıklı ve kaliteli gelişmesi için gereken azot, fosfor, potasyum, kalsiyum, magnezyum, kükürt, demir, mangan, bakır, çinko ve bor gibi elementleri, ihtiyaç duyulan uygun dönemlerde bitkilere veriyoruz.
  • Havalandırma : Sağlıklı bitkiler için bitkilerin tutunduğu toprağı da düzenli aralıklarla ve ihtiyaç halinde havalandırıyoruz.
  • Budama ve Temizlik : Budama bitkilerin toprak üstü organlarına uygulanan bir işlemdir. Budama ve temizlik hizmeti ile, bitkilerinizin kısa sürede ürün vermeye elverişli hale gelmesini sağlıyoruz.
  • İlaçlama : Bitki ve toprağın sağlığı ve kalitesi için, ihtiyaç duyulan ilaçlama yöntemini belirliyoruzİlaçlama aşamasında, uzmanlar tarafından ilaçlama dönemini ve zamanını belirlemek önemlidir.
  • Mevsimlik Bitki Değişimleri : Peyzaj düzenlemesinin yapıldığı dönemde ekilen bitkilerin eğer bir mevsimi varsa, örneğin yaz döneminde ekilen bir bitki kış dönemi şartlarına elverişli değilse, uygun bir bitki ile değişimini yapıyoruz. Böylece, yeşil alanlarınızdaki ve bahçenizdeki estetik görünümü koruyoruz.
  • Düzenli Aralıklarla Kontrol : Tüm bu aşamalara duyulan ihtiyacı belirlemek ve uygulamak adına, profesyonel ekibimizle, bitkilerinizin rutin kontrollerini yapıyoruz.
SARIGÜLLÜK MAH. RAFET İSHAK ISITMAN CAD. FEVZİ ÇAKMAK BULVARI ( Eski İmam Usta Yanı )
Pzt. - Pzr 7/24 Hizmet
info@gokcekpeyzaj.com

E-BÜLTEN